Od 20.12.2023 do 07.01.2024 bude naša prevádzka zatvorená. Prajeme príjemné sviatky.

Miralex betonárska oceľ

Kto sme?

Spoľahlivý partner malých i veľkých stavbárov už od roku 1996. Špecializujeme sa na predaj a spracovanie kvalitnej betonárskej ocele, predaj zváraných KARI sietí.

MIRALEX

Špecialisti na betonársku oceľ

Viac ako 25 rokov sa venujeme veľkoobchodu i maloobchodu s kvalitnou betonárskou oceľou a zváranými kari sieťami. Zákazníkom vieme zo stavebnej ocele nastrihať a poohýbať  čokoľvek. Vieme vám vyrobiť strmienka, rôzne hupy, mašle, polotovary na armokoše – podľa projektovej dokumentácie a návrhov. Naši skúsení pracovníci dokážu robiť rýchlo, flexibilne a kvalitne. Pomáhajú im dve výrobné linky, takže vedia spracovať aj niekoľko ton ocele za deň.

MIRALEX

Vyberáme si kvalitných dodávateľov

Pracujeme len s certifikovaným materiálom overenej kvality. Našimi hlavnými dodávateľmi sú AcelorMittal Distribution Czech Republic, Železárny-Annahütte, Valsabbia Slovakia, CMC Poland, Pittini Group, Feralpi-Praha a ÓAM Ózdi Steel Works.

Referencie

Betonársku oceľ, zvárané siete, spracovanú oceľ dodávame popredným stavebným firmám. Našimi klientmi sú napríklad spoločnosti Strabag, Váhostav-SK, OHL ŽS,  PORR s.r.o. či TSS Grade, rôzne STAVEBNINY a či veľké množstvo stredných aj menších stavebných  firiem, ako aj drobný stavitelia a kutilovia

O nás

Výstavba významných projektov v SR

•  stavba D1 Hričovské Podhradie – Lietavská Lúčka

•  stavba D1 Dubná Skala

•  stavba D3 Svrčinovec Skalité

•  rekonštrukcia železničnej trate Trenčín – Žilina

•  rekonštrukcia železničnej trate Púchov – Považská Teplá

•  rekonštrukcia železničných staníc v Trenčianskej Teplej,       Ilave a Ladcoch

•  dostavba zriaďovacej stanice ŽSR  Žilina – Teplička